Мережа «Сільпо» зупинила власне виробництво продуктів харчування

Поділитись

Мережа «Сільпо» зупинила власне виробництво продуктів харчування

Війна триває. «Сільпо» вдається забезпечувати робочими місцями понад 34 000 українців по всій країні. 260 магазинів продовжують працювати щодня і забезпечують співвітчизників продуктами харчування та товарами першої необхідності.
 
68 магазинів мережі зараз закриті (5 807 робочих місць), 23 з них зруйновані (2 102 робочі місця), з деякими поки що немає зв’язку, порушені ланцюжки поставки та стабільність асортименту.

“Щоб підтримати працездатність організації, нам довелося значно оптимізувати робочі процеси. Ми також були змушені скоротити кількість робочих годин у магазинах на 19,9%”, – йдеться в повідомленні компанії.

Команда «Сільпо» посилено працює над відновленням. Уже протягом 2-3 тижнів плануємо відкрити від 20 до 30 магазинів у Києві та на звільнених територіях. Минулого тижня знову почали доставляти продукти харчування з інтернет магазину у містах на заході України — це ще сотні робочих місць.

Вдалося значною мірою відновити працездатність логістичних ланцюжків. Найважче це дається із замороженими продуктами, склад яких знищено під Броварами. Посилено йдуть пошуки нових. На жаль, довелося закрити склад у Харкові (101 робоче місце). Загалом зараз працюють чотири власні склади, і ще один вдалося перенести завдяки партнерам-постачальникам, і він уже вбудований у ланцюжок поставок. У підсумку, кількість робочих місць у логістиці становить 96% довоєнного рівня.

“Були змушені майже повністю зупинити власне виробництво продуктів харчування. Та деякі лінії вдалося евакуювати і запустити на заході України — це дозволило зберегти 88 робочих місць з 513. Сподіваємося незабаром хоча б у якомусь вигляді відновити завод у Ворзелі та повернути 298 фахівців на роботу. Продовжуємо працювати над відновленням інших цехів, де це можливо”, – повідомляють у компанії.

Довелося також зупинити багато проєктів у маркетингу, ІТ, комерції та інших, тому й функції пов’язані з ними також довелося стиснути. Зі співробітниками задіяних офісів тимчасово призупинено трудові відносини або переведо їх на роботу у інші сфери, критично важливі в поточній ситуації.

Багато співробітників змушені були покинути свої домівки та переїхати на захід України або за кордон. Тому компанія організувала штаб допомоги, який у тому числі займається евакуацією та розселенням співробітників з гарячих точок. У цьому штабі працюють як штатні співробітники, так і волонтери.

Джерело