Лікарі назвали продукти, корисні для печінки

Поділитись

Лікарі назвали продукти, корисні для печінки

На цей життєво важливий орган лягає величезне навантаження, і він потребує захисту. Ці корисні продукти допомагають печінці в її повсякденній роботі.

Грейпфрут: підтримує роботу печінки завдяки антиоксидантам, пектину і вітаміну С. Каротиноїди, що містяться в грейпфруті, підтримують відновлення клітин печінки, рівень холестерину, процес детоксикації, запобігають раку.

Чорниця
: поліфенол, що міститься в чорниці, діє як захист для печінки. Крім того, він уповільнює утворення рубців при цирозі, а екстракт цієї ягоди навіть пригнічує ріст ракових клітин печінки.

Авокадо: антиоксидант, що міститься в авокадо, сприяє нейтралізації вільних радикалів, токсинів, допомагає утворенню нових клітин і відновленню печінки.

Броколі: червонокачанна і брюссельська капуста можуть нейтралізувати токсини. Живильні речовини, що містяться в броколі, такі як глікозиди гірчичного масла, прекрасно стимулюють діяльність печінки.

Овес: володіє детоксикаційним ефектом, підтримує метаболізм і забезпечує відновлення печінки. Овес багатий клітковиною і засвоюється повільно, що важливо для людей з ожирінням печінки.

Кіноа: насіння «перуанської лободи» містить багато цинку і допомагає клітинам печінки рости і виробляти антитіла. Кіноа містить амінокислоту L-триптофан, яка перетворюється в серотонін і робить нас щасливішими.

Артишоки
: що містяться в них гіркі речовини, такі як цинаропікрін, стимулюють утворення шлункової кислоти, яка перешкоджає утворенню жиру в печінці.

Буряк: бетанін, що надає цьому корисному овочу червоний колір, має протизапальну і очисну дію. Флавоноїди і бета-каротин покращують роботу печінки і сприяють процесу очищення.

Часник: з’єднання аліцину, селену і сірки роблять пахучий часник справжнім другом і захисником печінки.

Перець чилі
: пекуча речовина капсаїцин сприяє відновленню пошкодженої печінки навіть після багатьох років стресу.

Джерело