Лікар назвала продукт, що допомогає при лікуванні COVID-19

Поділитись

Лікар назвала продукт, що допомогає при лікуванні COVID-19

В Україні все більше популяризується модний тренд “здорове харчування”. Світова пандемія змусила багатьох людей передивитися погляди на свій раціон, ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих. Окрім того, і виробники, особливо органічної продукції, звернули увагу на виготовлення “живих” вітамінів.

Одним із таких виробників є сімейна компанія LiQberry®, яка ще з 2011 року виготовляє унікальні ягідні пасти. Її засновник, академік Сергій Борисович, розробив інноваційну технологію, що дозволило отримати продукт, який перевершує за цілющими властивостями свіжу чорницю.

“Наші пасти рекомендовані в тому числі в профілактичних цілях: знизити ризики, пов’язані зі спадковим фактором, умовами зовнішньої середи, попередити вікові зміни, покращити засвоювання корисних речовин”, – розповідає Тетяна Чуб, штатний лікар компанії.

За її словами, продукт використовують і з лікувальною метою також, тим самим підвищуючи ефективність лікування.

“Ягідні пасти рекомендовано для профілактики і в комплексному лікуванні COVID-19, особливо журавлинову та брусничну – як природні антибіотики. Із протипоказань можна зазначити індивідуальну чутливість до компонентів продукту та хвороби ШКТ в стадії загострення”, – резюмує лікар.

Джерело: agrotrend.com.ua