Київ повертається до звичного життя в нових умовах

Поділитись

Київ повертається до звичного життя в нових умовах

На Київщині не вщухають бої, українські військовослужбовці відтісняють армію окупантів якомога далі від міських кордонів. Київ тим часом повертається до звичного життя, хоч і в нових умовах.

Відносно тихо, навіть попри півгодинну повітряну тривогу, минула ніч. Місто поступово повертається до нормального життя. 650 продуктових магазинів, 360 станцій техобслуговування, вісім ярмарок та 33 ринки, а ще близько 300 кав’ярень та 200 перукарень — весь цей бізнес працював 26 березня у столиці.

З кожним днем ​​дедалі більше київських приватних закладів відчиняють двері клієнтам. Хтось радіє порівняно спокійним дням, хто адаптувався до нових умов.

Жителі Києва поділилися тим, який бізнес працює:

  • Валентина: “І перукарні відкриті є, люди заходять, і кав’ярні відкриті є, і маленьких крамничок багато є. Зоомагазини відкриті є”.
  • Павло: “Перукарні відкрилися. Я вже відвідав, я вже гарний”.
  • Ірина: “Я бачила, що салони краси працюють. На базарі також торгують: і молочком, і сиром, і яєчками. Я вважаю, що зараз не відчувається дефіцит”.
  • Тетяна: “Відкрилися всі кіоски. Мене зворушив навіть кіоск із білизною та з купальниками на літо новими. Я там вмилася сльозами, хотілося б поїхати до Єгипту відпочивати. Все відкрилося на ринку переважно. І собаку можна постригти, і манікюр зробити, і постригтися, тобто Київ ожив”.

Джерело