Китай скасував поставку близько 400 тис тонн ячменю з України

Поділитись

Китай скасував поставку близько 400 тис тонн ячменю з України

Китайські імпортери скасували в останні тижні серію поставок фуражного ячменю з Чорноморського регіону внаслідок слабшого, ніж очікувалося, внутрішнього попиту і очікувань щодо хорошого врожаю кукурудзи, повідомили кілька азіатських і європейських трейдерів в п’ятницю.

Деякі трейдери повідомили, що принаймні п’ять партій ячменю з України були скасовані. За іншими оцінками, обсяг складає близько семи партій загальним обсягом близько 400 000 тон. Ячмінь мав бути відвантажено в четвертому кварталі цього року.

За словами трейдерів, низька рентабельність тваринників знизила попит на фуражне зерно в Китаї, в той час як затори у великих китайських портах продовжували затримувати імпортні поставки.

Китай також очікує зібрати в поточному році новий рекордний урожай кукурудзи, збирання розпочнеться приблизно через місяць, що може знизити апетит до імпорту, по крайней мере, тимчасово.

За оцінками одного трейдера, поставки ячменю в Китай в серпні склали близько 1,3 мільйона тонн, при цьому основними постачальниками були Україна, Франція та Австралія.

Згідно з офіційними даними, Китай імпортував 6,42 млн т ячменю за перші сім місяців року, що на 124,8% більше, ніж в попередньому році.

Джерело