В Україні розблоковано реєстрацію сільгоспкооперативів

Поділитись

В Україні розблоковано реєстрацію сільгоспкооперативів

Young satisfied farmer showing thumbs up, tractor on field in background


Сільськогосподарські кооперативи, які створюються згідно нового Закону «Про сільськогосподарську кооперацію», внесли до національного класифікатора організаційно-правових форм господарювання.

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) ще влітку зверталася до очільників Мінекономіки та Мінагро з проханням якнайшвидше внести зміни та присвоїти сільськогосподарському кооперативу код для реєстрації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Без цього неможливо було створити новий кооператив, оскільки, Закон «Про сільськогосподарську кооперацію» скасував поділ с/г кооперативів на виробничі і обслуговуючі та запровадив нову організаційно-правову форму господарювання – сільськогосподарський кооператив, яку більше півроку не вносили до національного класифікатора.

Сьогодні проблема вирішена – реєстрація нового, або перереєстрація існуючого сільськогосподарського кооперативу нарешті можлива.

ВАР дякує Міністерству економіки Украни та Міністреству аграрної політики та продовольства України. Окрема подяка заступнику міністра аграрної політики і продовольства Тарасу Висоцькому за допомогу у пришвидшенні вирішення цього питання.