Компанія «Ерідон» презентує на українському ринку новий інсектицид

Поділитись

Компанія «Ерідон» презентує на українському ринку новий інсектицид

У сезоні 2022 року компанія «Ерідон» у якості ексклюзивного дистриб’ютора презентує для українських аграріїв новий високоефективний інсектицид Райнер Стар, зареєстрований в Україні британською компанією IFAGRI. Цей препарат призначений для захисту посівів ріпаку від комплексу шкідників, в тому числі і в період цвітіння.

Діючою речовиною Райнер Стар, РК є ацетаміприд у концентрації 200 г/л, який знищує комах контактно-шлунковим способом, характеризується системним переміщенням в тканинах рослини і належить до інсектицидів з групи неонікотиноїдів. На відміну від інших постпатентних інсектицидів на основі ацетаміприду, Райнер Стар має зручну для використання рідку препаративну форму у вигляді водорозчинного концентрату та чистоту діючої речовини ≥ 99%.

Як відомо, у країнах ЄС інші інсектициди, що належать до хімічного класу неонікотиноїдів (імідаклоприд, тіаметоксам, клотіанідін), заборонені до використання у відкритому ґрунті в зв’язку з їх високою токсичністю до бджіл. Винятком є ацетаміприд з чистотою ≥ 99%, оскільки для цієї хімічної сполуки Європейським органом з безпеки продуктів харчування (EFSA) встановлено низький ризик для бджіл.

Джерело: agrotrend.com.ua