Фермер з Британії встановив новий рекорд з вирощування помідорів черрі

Поділитись

Фермер з Британії встановив новий рекорд з вирощування помідорів черрі

Дуглас Сміт із міста Хартфордшир у Великій Британії побив світовий рекорд за кількістю помідорів, зібраних з однієї рослини. У вересні 2021 року, збираючи врожай томатів, Дуглас виявив одне стебло з 1269 помідорами черрі на ньому. Він побив свій власний рекорд, виростивши на 839 черрі більше. Попередній рекорд становив лише 488, і він не був побитий понад 10 років.

“У 2020 році я побив рекорд Великобританії, виростивши найбільший помідор вагою 3,106 кг (6,85 фунта), вирішив встановити ще один у 2021 році”, – сказав Дуглас, подаючи чергову заявку.

Майже 10 років пальму першості утримував Ден Сазерленд із США, якому вдалося виростити помідор вагою 10 фунтів 12,7 унції (4,896 кг).

Не задовольняючись встановленням рекордів лише для Великобританії, ІТ-менеджер Дуглас застосував аналітичний підхід до своїх методів вирощування томатів, щоб стати найкращим у світі. Він вивчав різні наукові роботи та брав зразки ґрунту для тестування в лабораторії, що дозволило йому вносити добрива у потрібній кількості.

Джерело