ДПС планує оновити форми довідок для цільового використання спирта

Поділитись

ДПС планує оновити форми довідок для цільового використання спирта

Державна податкова служба України розмістила на офіційному сайті проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції та форми Довідки про цільове використання спирту етилового».

Проект наказу розроблено з метою приведення форм вказаних довідок у відповідність з чинними нормами Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком (податкових розписок), що видаються до отримання з акцизного складу спирту етилового неденатурованого, спирту етилового денатурованого (технічного) та біоетанолу, які використовуються суб’єктами господарювання для виробництва окремих видів продукції.

Постановою КМУ від 19.06.2019 р. №545 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до пунктів 10 та 11 Порядку №1257, згідно з якими Мінфіном затверджуються форми Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції та форми Довідки про цільове використання спирту етилового.

Наразі вказані форми довідок затверджено наказом Державної податкової адміністрації України від 19.04.2011 р. №224 «Про затвердження форм Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції, Довідки про цільове використання спирту етилового та Журналу обліку погашення податкових векселів», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 року за  №567/19305 (далі – наказ №224).

Проектом наказу пропонується:

  • затвердити: форму Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції; форму Довідки про цільове використання спирту етилового.
  • визнати таким, що втратив чинність, наказ №224.

Розробником проєкту наказу є Державна податкова служба України.

Джерело