Чорні реєстратори допомогли рейдеру захопити частину агропідприємства

Поділитись

Чорні реєстратори допомогли рейдеру захопити частину агропідприємства

Ризики стати ошуканим для сільгоспвиробників особливо зростають у літній період. Кілька тижнів тому в центрі земельного скандалу опинилось підприємство ТОВ «Прогрес», що в Запоріжжі, яке є учасником Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР).

Адміністрація господарства дізналась про зміни в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) у складі засновників товариства.

«Божко Вадим Віталійович, за участю інших невизначених фізичних осіб і приватних нотаріусів (Тулаінова Едуарда Анатолійовича та Чепкової Олени Володимирівни) без відома та участі інших засновників внесли зміни до реєстраційних даних ТОВ «Прогрес» у ЄДР, вивели зі складу шість діючих засновників без їх згоди, які володіли по 11,11% статутного капіталу, а саме: Жиєнко Володимира, Каращука Івана, Мандрику Віктора, Манойло Ніну, Мелешко Петра та Суровнєву Ніну. Натомість Божка Вадима ввели у склад засновників і весь статутний капітал колишніх засновників він присвоїв собі», — коментує ситуацію Ярослав Пенгрин, директор ТОВ «Прогрес».

Адміністрація та постраждалі переконані: такі дії містять ознаки ряду злочину. Всі заяви зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, порушені кримінальні справи.

Наразі ТОВ «Прогрес» працює у штатному режимі та перебуває під цілодобовою охороною бійців заснованої в рамках ВАР охоронної компанії «Гайдамаки».

Джерело